MENÜ

Bakım Anlaşması

Banner-Inventory.jpg

 

2000′li yılların başlangıcından itibaren, hemen hemen her çalışanın ya tek başına, ya da ortak olarak kullandığı bir bilgisayar olmaya başladı.

Kullanılan her elektronik sistemde olduğu gibi bilgisayarlarda da teknik problemler doğal olarak meydana gelebilmektedir.

Ayrıca kapsamlı özelliklere sahip bu cihazların dış etkenlerle olan bağlantıları (İnternet, USB, İnsan Faktörü) cihazların sık sık performans kaybı, veri kaybı, kullanılamama gibi sorunlar meydana getirmesine sebep olmakta, hal böyle olunca, sistemin çalışması, bilgilerin yedeklenmesi, bilgilerin depolanması, internet’in kontrollü kullanımı vb. konular için, sürekli bir destek ihtiyacı olmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşmaları tam olarak bu ihtiyaçların çözümüne verilen isimdir.

Kurumsal Bakım Anlaşmaları olan işletmeler, işleri ile meşgul olurlar, sorunların çözümü ile Bilişim Bilgisayar ilgilenir, sorunların meydana gelmemesi için Bilişim Bilgisayar rutin kontroller yapar, ilerleyen dönemlerde olabilecek gereksinimler için, fizibilite çalışmaları Bilişim Bilgisayar yapar, işin niteliğine göre gece çalışır, gündüz çalışır, öğle arasında çalışır ve sorunu çözer.

Kurumsal bakım anlaşması yapmak istiyorsanız, bizi arayın, uzman ekibimizle ofisinizi ziyaret edelim, fizibilitesini yapalım, Bilişim Bilgisayar kalitesi ile hizmet almanın mutluluğunu yaşayın.