MENÜ

Vera Yazar KASA

Banner-Inventory.jpg

 

Vera Delta yaza kasa fişi ve Banka POS sliplerini hibrit yapı üzerinden yazdırabilen, mali ve banka verilerini eşleştirebilen EFT POS özelliği olan İLK YENİ NESİL YAZAR KASADIR.

Vera Delta ergonomik ve üstün tasarımı ile seyyar EFT POS kullanarak otopark,restaurant gibi işletmeler başta olmak üzere her türlü sektör ve işletmede kullanılabilir.

EFT POS özellikli Vera Delta Visa ve MasterCard bankacılık onaylarının yanı sıra taşınabilir özelliği ile İLK EFT POS özellikli Mobil Yeni nesil yazar kasadır.

Yüksek performansı,sınırsız kullanım alanı ile masaüstü yazar kasa ve EFT POS cihazlarının ayrı ayrı sağladığı işlevleri Vera Delta tek bir cihazda hibrit bir mimaride sunuyor.

Vera Delta nakit ödemenin yanı sıra bankacılık EMV chip&pin sistemi ile temaslı kredi/banka kartı uygulamlarını eksiksiz destekler.

Vera Delta,temassız kart okuyucusu ile temazsız kartları ve NFC teknolojisini destekler

Vera Delta yazar kasa fişi ve banka POS sliplerini tek cihaz üzerinden yazdırabilen ve takibini sağlayan teknoloji,mali ve banka verilerini eşleştirebilen mimarisi ile ölçülebilir,güvenilebilir ve denetlenebilir bir otokontrol sistemi sunuyor.

Türk Mühendisler tarafından tasarlanan,geliştirilen ve ARGE si yapılan cihaz,yurt dışına bağımlı olmadan yeni bir dönemi başlatıyor.

Her türlü işletmenin EFT POS özellikli yazar kasa ile alışveriş alışkanlığını benimsemesine öncülük ederken,kullanılan çok sayıda EFT POS cihazlarının tek bir terminal üzerinde birleşmesi özelliği ile işletmelerdeki POS fazlalığını ortadan kaldırıyor.